Zadzwoń do nas:
+48 516 273 505

Napisz wiadomość:
kontakt@rzeczoznawcy-ppoz.pl

RAZEM w życiu i w pracy

prywatnie:Połączenie biznesu z udanym związkiem to marzenie, które udaje się zrealizować nielicznym … Nam wychodzi to bardzo dobrze. Jesteśmy małżeństwem świadczącym usługi z zakresu rzeczoznawstwa przeciwpożarowego od 2016 r. Wyróżnia nas standard obsługi klientów oraz zakres świadczonych usług.

Ochrona przeciwpożarowa to dla nas nie tylko przepisy, zasady wiedzy technicznej czy komentarze do ustaw, ale przede wszystkim pasja, która pozwala czerpać nam osobistą satysfakcję z wypracowanych sukcesów i realizować zawodowe ambicje.

służbowo:W pracy wyróżnia nas doskonała znajomość przepisów prawa oraz zasad wiedzy technicznej, odpowiedzialność i sumienność, a dzięki działaniu w tandemie, także … dyspozycyjność. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie ochrony przeciwpożarowej, mimo to wciąż się rozwijamy, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz ich szeroki wachlarz.

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znajduje się wykonywanie symulacji komputerowych do modelowania warunków ewakuacji i rozwoju pożaru - nowoczesne narzędzie inżynieryjne, pozwalające przede wszystkim na ograniczenie kosztów inwestycji i stresu związanego z popełnieniem błędów na etapie projektowym. To co innowacyjne dziś, jutro będzie już normą.

mgr inż. poż. Kinga Styrczula

Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczęła w 2007 r. jako podchorąży na studiach inżynierskich w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. W 2013 r. ukończyła studia magisterskie na ww. uczelni, jako najlepszy student na roku i wzorowy podchorąży. Od 2013 r. pełni służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Rzeszowie. Przez lata związana w Wydziałem Kontrolno-Rozpoznawczym. W 2016 r. zdała egzamin na rzeczoznawcę do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych z najwyższym wynikiem. Jej mocne strony to ponadprzeciętne wyniki i skrupulatność. Prywatnie miłośniczka tańca.

Kinga Styrczula:
+48 516 273 505

Napisz wiadomość:
kontakt@rzeczoznawcy-ppoz.pl

mgr inż. poż. Kamil Styrczula

W roku 2007 r. rozpoczął studia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu szkoły oficerskiej pełnił służbę w Komendach Powiatowych PSP w Nowym Targu i Brzozowie m. in. w Wydziałach Kontrolno-Rozpoznawczych. Od 2016 r. posiada uprawnienia rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. W pracy wyróżnia go odpowiedzialność, skuteczność i profesjonalizm. Jego mocna strona to rozwiązywanie spraw nietypowych i trudnych, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Interesuje się rozwojem osobistym oraz mnemotechnikami.

Kamil Styrczula:
+48 698 825 253

Napisz wiadomość:
kontakt@rzeczoznawcy-ppoz.pl

Sprawdź nas w Google

Zachęcamy do zapoznania się ze zdaniem innych, a w przyszłości, po skorzystaniu z naszych usług, również do wyrażenia własnej opinii.

ZOBACZ PROFIL

RZECZOZNAWCY DO SPRAW ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH
Kinga i Kamil Styrczula

Zadzwoń do nas:
+48 516 273 505

Napisz wiadomość:
kontakt@rzeczoznawcy-ppoz.pl

SYMULACJE, EKSPERTYZY, OPERATY, UZGODNIENIA, DOKUMENTACJA